Reflex Albion Magnesium 90 kapslí

Albion® Magnesium obsahuje pufrovaný bisglycinát hořečnatý ve spojení s kyselinou citronovou. Bisglicinát tak funguje jako alkalizační činidlo (pufr), tedy snižuje kyselost prostředí a umožňuje oxidu hořečnatému se vstřebat.

Prodejní cena249 Kč
Cena / kg:

  • Speciální patentovaná kombinace bisglycinátu hořečnatého, oxidu hořečnatého a kyseliny citronové
  • Špičková kombinace, která z hlediska vstřebatelnosti nemá konkurenci
  • Únava a vyčerpání
  • Energetický metabolismus
  • Stav kostí a svalů

Současná legislativa EU nám neumožňuje popsat účinky produktu, více informací o jednotlivých složkách a účinných látkách se dozvíte na www.efia.cz.
Albion® Magnesium obsahuje pufrovaný bisglycinát hořečnatý ve spojení s kyselinou citronovou. Bisglicinát tak funguje jako alkalizační činidlo (pufr), tedy snižuje kyselost prostředí a umožňuje oxidu hořečnatému se vstřebat. Dohromady s pufrem (bisglycinátem) má oxid hořečnatý špičkovou biologickou vstřebatelnost. Více se o tomto principu můžete dočíst na blogu efia.cz.

Hlavní benefity produktu:

  • 125 mg hořčíku na 1 kapsli
  • Hořčík ve speciální patentované kombinaci = bisglycinát hořečnatý + oxid hořečnatý + kyselina citronová
  • Produkt obsahuje oxid hořečnatý použitý jako alkalizační činidlo (pufr), které zajišťuje ideální pH pro nejvyšší možnou biologickou dostupnost organického hořčíku = výsledná směs chelátu a oxidu je ideální z hlediska vstřebatelnosti.
  • Garance kvality a původu společnosti Reflex Nutrition a laboratoře Albion

Balení: 90 kapslí

Dávkování: Berte 3 kapsle denně s jídlem.

Upozornění: Dodržujte doporučený postup dávkování! Nevhodné pro děti do 3 let. Těhotným a kojícím ženám doporučujeme konzultovat užívání přípravku se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí.

Výživové údaje:

Současná legislativa EU nám neumožňuje popsat účinky produktu, více informací o jednotlivých složkách a účinných látkách se dozvíte na www.efia.cz.

 Počet dávek v balení: 90 x 1 kapsle  1 kapsle  % RHP*
 Hořčík  125 mg  33

*% RHP - % referenční hodnota příjmu vitaminů a minerálních látek.

Složení v 1 želatinové* kapsli: 125 mg hořčíku (33 % RHP**) [Albion® pufrovaný bisglycinát hořečnatý (bisglycinát hořečnatý, oxid hořečnatý, kyselina citronová)], želatinová kapsle (hovězí želatina*, barvivo oxidy a hydroxidy železa), plnidlo maltodextrin, protispékavé látky (stearan hořečnatý, dioxid křemičitý). *nevhodné pro vegetariány. **% RHP - % referenční hodnoty příjmu vitaminů a minerálních látek.

Doplněk stravy.