NEOLIPO C - Lipozomal Complex Forte

Doplněk stravy - Vitamíny C, D3, E & bioflavonoidy
250ml
Komplex vysokých dávek lipozomálního vitamínu C, vitamínu E a vitamínu D3 a bioflavonoidů z jerlínu japonského, šípku, aceroly a extraktu plodu černého bezu, obohacené dále o vitamíny B1, B2 a B3.

Prodejní cena598 Kč
Cena / kg:

NEOBOTANICS® NEOLIPO C :- doplněk stravy. 250ml.

Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému
Umožňuje snadné a vysoké dávkování lipozomálního komplexu vitamínů C, D3, E a bioflavonoidů v době zvýšené zátěže na organismus
Vitamín C přispívá k snížení míry únavy a vyčerpání
Ve formě kapalného lipozomálního koncentrátu rozpustného ve vodě
Snadné dávkování ve vodě, ovocné šťávě, nebo chladném či vlažném čaji
Vysoká dávka čistého vitamínu C v jednom balení
Výhodné balení v období vysoké potřeby vitamínu C a D3
Bez barviv

 

Extrémně silná formulace - v maximální denní dávce obsahuje 1667% doporučeného denního příjmu vitamínu C, 500% vitamínu E a 400% vitamínu D3.

Vyrobeno pomocí technologie NEOMICELLETM, vyvinuté v rámci výzkumných grantových projektů.

Unikátní formulace komplexních lipozomů: Vitamíny C, B1, B2, B3 a bioflavonoidy jsou zapouzdřeny v jádře lipozomu, obklopeny fosfolipidovou dvojvrstvou ochrannou membránou. Uvnitř fosfolipidové dvojvrstvy je pak zapouzdřen Vitamín D3 a Vitamín E, který jako antioxidant chrání a stabilizuje Vitamín C uvnitř lipozomu.

Vývoj varianty produktu pro seniory probíhá aktuálně v rámci projektu podpořeného EU agenturou EIT Food, program EIT Food RIS Consumer Engagement Labs 2020

 

pf d531b644 AdobeStock34131350 kopie Edited

Složení: Voda, NEOMICELLETM NeoLipo C complex (kyselina L-askorbová, etanol, lecitin, extrakt Sambucus nigra, toferol - vitamin E, Polysorbát 80, extrakt Malpighia glabra, extrakt Rosa canina, bioflavonoid quercetin, cholekalciferol – vitamin D3), fruktosa, niacinamid - vitamin B3, thiamin hydrochlorid - vitamin B1, riboflavin - vitamin B2, sorban draselný, kyselina citronová, aroma.

Neobsahuje žádná barviva, pojiva, zahušťovadla, protispékavé látky a látky zvýrazňující chuť.

 

 

 

Doporučená denní dávka vitamínu C pro dospělé je 80 mg (=0,8ml preparátu). V období vysoké zátěže je možné dávku zvýšit na 1-2x denně 5ml (500-1000mg vitaminu C).

Tip pro užívání

Liposomální koncentrát rozmíchejte ve sklenici vody, ovocné šťávy nebo studeného čaje a osvěžující nápoj ihned vypijte.

 

pf 681e71cb Liposom1pf 4106766e slozeni neolipo C

 

Vitamín C přispívá k:

normální funkci imunitního systému
snížení míry únavy a vyčerpání
ochraně buněk před oxidativním stresem
normální psychické činnosti
normální činnosti nervové soustavy
normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů
normálnímu energetickému metabolismu
regeneraci redukované formy vitaminu E
Vitamíny jsou přírodní látky, které jsou pro člověka nepostradatelné, protože si je až na malé výjimky neumí ve svém organismu vytvořit. Vitamin C (kyselina L-askorbová) je nejdůležitější ze všech vitamínů. Významně ovlivňuje aktivitu všech hlavních regulačních systémů, a to nervového, endokrinního a imunitního. Člověk neumí vitamin C vytvářet a musí jej získávat z potravy.

 

MUDr. René Vlasák, ředitel Prevence 2000, Centrum Preventivní Medicíny:

"Dnes nám tvůrce preparátu, Doc. Ing. Petr Kaštánek PhD., dodal první várku svého originálního lipozomálního přípravku, který byl speciálně vyvinut jako ,,ochrana" před koronavirem. Neexistuje žádá 100% ochrana, ale už i v masmediích se objevují informace, že vedle roušek pomáhá C a D vitamin. Petr připravil speciální mikroskopické ,,kuličky" , které jsou o něco větší než samotný virus a obsahují vedle již zmíněných vitaminů komplex flavonoidů, které výrazně pomáhají našim buňkám s tzv. nespecifickou obranyschopností."