No Stress ODT - duševní pohoda, 30 tablet

Jedinečná formulace s kvalitním a klinicky ověřeným standardizovaným extraktem z Meduňky lékařské německé značky Bluenesse®

Prodejní cena299 Kč
Cena / kg:

Jedinečná formulace s kvalitním a klinicky ověřeným standardizovaným extraktem z Meduňky lékařské německé značky Bluenesse®, extraktu magnolie a čajovníku, L-theaninu, vitaminu B1, B2 a B6, které přispívají k lepšímu zvládání stresu a napětí, ke zklidnění mysli i těla, pro pozvednutí nálady a relaxaci.

Úžasná chuť kombinující pomeranč a med, ve formě tablet rozpustných v ústech pro rychlé a účinné vstřebávání, uživatelsky přívětivá forma.

Popis produktu

  • Vysoce vstřebatelný standardizovaný extrakt meduňky lékařské německé značky Bluenesse®, podpořeno vědeckou studií pro navození pozitivní nálady a relaxaci, podporuje duševní zdraví, relaxaci a zdravý spánek.
  • Určeno pro dlouhodobé používání.
  • Ideální produkt pro zklidnění těla i mysli.
  • 100% přírodní aktivní látky, bez barviv a konzervantů.
  • Tablety rozpustné v ústech pro uživatelský komfort, bez zapíjení a polykání kapslí či tablet, rychle se rozpouští na jazyku, zde zanechává příjemnou pomerančovo-medovou chuť
  • Produkt je vyráběn ve výrobním závodě v ČR, výroba pod certifikací ISO 22000:2005.
 Aktivní látky  Množství / 1 tableta  % RHP*
Standardizovaný extrakt meduňky lékařské Bluenesse® 2 mg neuvedeno
Magnolia officinalis 2 mg neuvedeno
L-theanin 2,5 mg neuvedeno
Vitamin B1 1,1 mg 100 %
Vitamin B2 1,4 mg 100 %
Vitamin B6 1,4 mg 100 %

*RHP referenční hodnota přijmu

Doporučené dávkování

1-2 tablety denně, nechat volně rozpustit v ústech

Složení

mceODT excipient, aroma, Camellia sinensis L. extrakt (98% L-theanin), Magnolia officinalis extrakt, standardizovaný extrakt Meduňky lékařské Bluenesse®, pyridoxin (vitamin B6), riboflavin (vitamin B2), thiamin hydrochlorid (vitamin B1), regulátor kyselosti (kyselina citronová), sladidlo (sukralóza)

Upozornění

Uchovávejte v suchu, temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. V případě potřeby se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neslouží jako náhrada pestré stravy.