Kondiční
orgánový skener

Abych mohla správně zohlednit všechny faktory ve výživě, používám tento přístroj. Kondiční orgánový skener (K.O.S.) je moderní inovativní přístroj, který spojuje medicínu, bioinformatiku, elektroinženýrství i další vědecké obory

K.O.S. je založen na kvantové medicíně a počítačové analýze slabého buněčného magnetického pole, které je měřeno pomocí vysoce účinného zařízení.

Můžete mít obtíže, o kterých víte, a přístroj to s největší pravděpodobností potvrdí, nebo tušíte, nebo ani netušíte a lékaři zatím nepřišli na pravou příčinu vašich obtíží. S tímto přístrojem můžeme najít cestu, kterou se při diagnóze konečného problému dát a společně s výživou se snažit co nejvíce od problémů odpomoci.

Přístroj může i upozornit na abnormality, které by se později mohly vyvinout třeba v některé z onemocnění.

Podle výsledků skenování K.O.S. ihned mohu navrhnout, na co se v jídelníčku více zaměřit, co pro Vaše trávení nebo další orgány není moc snesitelné nebo i vhodné s ohledem na další diagnózu. Změna režimu stravy, spánku, cvičení i správná regulace stresu má vliv na zlepšení měřených hodnot při kontrolních měřeních. Správně nastavená strava ovlivní až 80 % našeho zdraví. 

Přístroj je neinvazivní, rychlý a vhodný pro širokou veřejnost. Vlastní skenování trvá asi 2 minuty, rozbor výsledků cca 20 minut a komplexní hodnocení s doporučeními vám bude odesláno e-mailem.

Pokud se při výsledcích objeví vážnější problémy, neprodleně doporučím návštěvu specialisty – lékaře, co provede krevní testy a další diagnostické postupy a doporučí další léčebný postup…!

  Přístroj zjistí stav následujících orgánů a tkání:

  stav kardiovaskulárního a cerebrovaskulárního systému (srdce a cév, odpor v cévách, stav srdce, prokrvení mozku)

  stav zažívacího traktu – střeva, nadýmání, nespecifické problémy žaludku

  stav pohybového aparátu – klouby, vazy, úpony, kosti a jejich pružnost a regenerační schopnost

  stav jednotlivých orgánů v těle (jater, žlučníku, slinivky, ledvin, plic, kůže,…)

  imunitní systém, autoimunitní rizika

  stav lymfatického systému

  gynekologie, menstruační cyklus

  riziko revmatismu

  riziko inzulinové rezistence, porušeného metabolismu cukrů

  stav vitaminů od A po B12

  stav stopových prvků

  stav esenciálních aminokyselin

  stav důležitých mastných kyselin

   

  Najděte se mnou svou zdravou a dlouhodobě udržitelnou cestu.

  Návaznost na lékařskou péči

  Při návštěvě a komplexní analýze všemi 3 přístroji někdy můžeme odhalit vážnější obtíže, nebo si třeba i jen potvrdíte problémy, o kterých jste třeba tušili, ale zatím jste je neřešili.

  Může jít třeba o srdeční arytmie, problémy s metabolismem cukru, riziko revmatoidní artritidy (problémy máte, v rodině obdobné problémy máte také, ale zatím jste s obtížemi nikde nebyli), problémy s ledvinami, častými záněty.

  Prostě pokud něco zjistíme, odkážu na následnou lékařskou péči.

  Většinou vyžaduji následnou preventivní kontrolu u vašeho obvodního lékaře. Ten případně navrhne léčbu, nebo vás odešle na jiná specializovaná pracoviště.

  Nejsem šarlatán, abych vám tvrdila, že vše zvládneme jen zdravou stravou. Lékařská péče je důležitá. Někdy jsou léky na zvládnutí problému potřeba. Ale většina léků jen potlačí příznaky, nebo krátkodobě uleví, ale problém v jádru nevyřeší.

  A také bohužel většina lékařů nemá důvěru v nás výživové poradce. A vlastně bych se jim ani nedivila. Studují 6 let+atestace. Opravdu je to komplexní obor, ke kterému vedlo opravdu velmi náročné studium.

  A pak nemají důvěru (vlastně ani já) v někoho, kdo výživu nestudoval. Proč? Je spousta poradců, co si udělají dvoudenní kurz, nebo ani to ne.

  A podle legislativy může pracovat jako výživový poradce kdokoliv, kdo si koupí na Živnostenském úřadu list za 1000 korun. Je to opravdu nastaveno špatně. Toto bude jednou můj sen změnit:

  • Mít tuto profesi jako živnost vázanou
  • Systém akreditace, pravidelná školení, specializace pod záštitou MŠMT i MZd

  Mnoho lékařů mě nemusí znát, ale věřte, jednám jen ve Vašem zájmu.

  Důležitá informace: Pokud se Vám stane, že se Vám nějak u některého lékaře nelíbí, myslíte si, že neudělal dost, nebo Vás ani nepřijal, odbyl… Máte právo jít jinam. Je to vaše zdraví, vaše tělo, váš život. Nenechte se odbýt, pokud se opravdu necítíte dobře. Lepší jít a zjistit, že to není nic vážného, než naopak… Mluvím z vlastní zkušenosti. Starejte se o sebe, myslete na své zdraví, poslouchejte své tělo a naučte se signály těla číst, myslete na harmonii těla nejen ohledně jídla, ale i spánku, regulace stresu a dalších faktorů.

  KAŽDÝ MÁ ALE JINOU CESTU, JINÉ ZVYKY, JINÁ ZDRAVOTNÍ OMEZENÍ, POJĎME NAJÍT PRO VÁS VHODNOU, ZDRAVOU A DLOUHODOBĚ UDRŽITELNOU CESTU.

  UDĚLEJTE TEN PRVNÍ KROK – KONTAKTUJTE MĚ.